ceny dekarzy, cennik dekarski, uslugi dekarskie, dachy olszty, warszawa, ciechanow, mlawa, ostroda

Przez: dekarstwo, uslugi dekarskie, firmy dekarskie  13-lut-2010
Słowa kluczowe: Dekarstwo, dekarze, Remont dachu

Na początku jakieś 8 może 9 lat temu zacząłem pracować na dachach u własnego ojca "zaszczepił we mnie bakcyla". Od tamtej pory zacząłem interesować się dachami zawsze jak jeżdżę to obserwuje dachy ma się to juz we krwi. Ojciec kryje dachy od ponad 20 lat w większości na warszawie tam juz ma wyrobiona bardzo dobra opinie polecają go wszyscy ci co maja pokryte dachy (przez Władka) w szczególności w łomiankach często tez musi odmawiać dachy ponieważ nie wyrabia robiąc od rana do wieczora.

Najważniejsze to uczyć się u dobrego fachowcy żeby dobrze wykonywać swoja prace którą się bardzo lubi,( żeby nie nauczyć się partaniny), opinia ludzi przecież jest bardzo ważna bo to się szybko rozchodzi dalej i "nagrywa" następny dach! Miło jest słyszeć ze się zrobiło szybko solidnie estetycznie, że to konkretny fachowiec doradzi, jeśli chodzi o jakość materiałów itd., ze klient będzie polecał innym.Obróbki blacharskie wykonujemy profesjonlną i nowoczesną maszyną firmy Sorex, która osiągnęła drugie miejsce w Polsce z maszyn obrabiających blachę. Po przegięci blacha nawet po długim okresie się nie przekształca. Kąty gięcia są idealne, nie ma żadnych wygięć na półokrągło, ani zarysowań, co się często zdarza przy maszynach tego typu.

Firma KRIS-DACH mimo dużych kosztów zakupu inwestuje w nowoczesny sprzęt typu gwoździarki, które szybko i z dużą siłą wbijają gwoździe, główka gwodździa zatrzymuje się wewnątrz łaty, gwóźdź przechodzi przez kontrłatę, deskę i wbija się w krokiew, dzięki czemu bardzo mocno trzyma łaty w konstrukcji dachu. Posiadamy też profesjonalne wiertarko-wkrętarki z udarem, które dokładnie wkręcają wkręty, żeby nie rozgniatać uszczelek.

Dziękuję i zapraszam do współpracy. Działamy w 4-osobowej ekipie, która niedługo zostanie zwiększona. Dachy wykonuje przede wszystkim na Warmii i Mazurach (najlepiej miasta: Nidzica, Działdowo, Olsztynek, Olsztyn, Mława, Ostróda, Szczytno, Nowe miasto i okolice), ale również w województwie Mazowieckim.

Proponujemy PAŃSTWU wykonanie usługi blacharsko - dekarskiej na terenie Nidzicy, Działdowa, Mławy, Olsztynka, Olsztyna i Ostródy ORAZ OKOLIC(WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE). TEL. KONTAKTOWY 608615425  516-365-212 CENA OD 27ZŁ DOTYCZY JEDNEGO METRA KWADRATOWEGO POKRYCIA BLACHODACHÓWKI DO UZGODNIENIA W ZALEZNOSCI OD KONSTRUKCJI DACHOWEJ( w cene wchodzi dosłownie wszystko tzn. wszystkie obróbki blacharskie, okna czapki na komin bicie łat, rynny aby metry dachu razy cena jest to bardzo uczciwe i atrakcyjne cenowo dla klienta POLECAM!!!


ZAJMUJEMY SIE TEZ STAWIANIEM KOMINOW, PRZEDLUZANIEM DACHÓW !!!!! PROSZE TYLKO PRZELICZYC JAK DEKARZE LICZA SOBIE ZA PRZEROBKI ZA łATY, OKNA OBROBKI BLACHARSKIE I METRY KRYCIA DACHU ODDZIELNIE JAKA BEDZIE CENA KONCOWA I POROWNAC DO TEJ OFERTY RÓŻNICA MOZE BYC WIEKSZA NAWET DWUKROTNIE ) (JESLI ZYCZA SOBIE PANSTWO KRYCIE DACHÓWKA, PAPA, GONTEM BITUMICZNYM PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY 608615425, NAPEWNO SIE DOGADAMY MEIL:
tasorek@o2.pl, tasorek@wp.pl

Zdjecia pokrytych dachów dla przykladu na meila dla zainteresowanych ZDJECIA BEDA DODAWANE NA BIEZACO JAK TYLKO ODWIEDZE STRONY W KTORYCH KRYLEM DACHY LUB KTÓRE AKTUALNIE KRYJE(DACH 200m kwadratowych wykonujemy do tygodnia CZYLI DOSYC SZYBKO, MOGE POJEZDZIC Z KLIENTEM I POKAZAC POKRYTE DACHY PRZEZEMNIE W CELU PRZEKONANIA CO DO JAKOSCI I ESTETYKI WYKONANIA USLUGI POKRYCIA DACHU). TERMINY DO USTALENIA JUZ OD konca grudnia !!!!!!!


WYSTAWIAMY FAKTURY VAT PRZEPRASZAM ZA JAKOSC NIEKTORYCH ZDJEC OSTATNIEGO DACHU WYKONYWANYCH KOMORKA BEDA LEPSZEJ JAKOSCI NIEBAWEM !!!!! ZNAM TEZ OSOBY ZAJMUJACA SIE DOCIEPLENIAMI MUSZE PRZYZNAC ZE BARDZO LADNIE IM TO WYCHODZI MOGE ICH SZCZERZE POLECIC NIEDROGO GORACO POLECAM I ZAPRASZAM NA MOJA STRONKE INTERNETOWA:


Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego obręb Olsztyna, Olsztynka, Ostródy, Nidzicy, Działdowa, Mławy, Nowego Miasta Lubawskiego, Szczytna, Mrągowa, Płońska i Ciechanowa a takze Pisza Narzymia Iłowa Rybna

Słowa kluczowe: CENY DEKARZY, Dekarstwo, dekarze, KRYCIE DACHOW, Naprawa Dachu, Remont dachu, Uslugi Dekarskie

Kontakt dekarstwo, uslugi dekarskie, firmy dekarskie

Email

Wydrukuj tę stronę

Udział