ZIMOWY KURS RYSUNKU

ZIMOWY KURS RYSUNKU od RysunekArchitektura

Przez: RysunekArchitektura  04-sty-2016
Słowa kluczowe: nauka rysunku, studium postaci, rysunek architektoniczny

Zimowy Kurs Rysunku to wspaniały sposób na aktywne spędzenie zimowych dni w Pracowni RA w Poznaniu! Proponujemy Zimowy Kurs Rysunku w dwóch wariantach: 1. Zimowy Kurs Rysunku - architektura: - termin: 30.01-3.02.2017; - 5-godzinne zajęcia przez 5 dni w tygodniu; - zajęcia prowadzone przez dwoje architektów; - w programie kursu lekcje nauki rysunku z naciskiem na architekturę poprzedzone wykładami z historii architektury. 2. Zimowy Kurs Rysunku - postać: - termin I: 30.01.-3.02.2017; - termin II: 6.02.-10.02.2017; - 5-godzinne zajęcia przez 5 dni w tygodniu; - zajęcia prowadzone przez artystę plastyka; - program kursu obejmuje naukę rysunku studium postaci, przy czym każdą sesję rysunkową poprzedza wykład z anatomii człowieka. Oba kursy odbywają się w profesjonalnie wyposażonej Pracowni Rysunku i Architektury RA w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej 23/3. Jeśli chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszej strony internetowej: www.rysunekarchitektura.pl telefonicznie: 602 136 330 lub mailowo: [email protected] Zapraszamy do RA!

Słowa kluczowe: Egzamin Z Rysunku, nauka rysunku, rysunek architektoniczny, RYSUNEK ODRĘCZNY, studium postaci, szkołą rysunku, zajęcia rysunkowe w ferie,

Inne produkty i usługi od RysunekArchitektura

KURS BUDOWY MAKIET od RysunekArchitektura thumbnail
24-lis-2015

KURS BUDOWY MAKIET

Kurs Budowy Makiet to niepowtarzalna okazja do nauki projektowania, modelowania i tworzenia makiet jeszcze przed rozpoczęciem studiów architektury!


23-lip-2015

WARSZTATY HOBBYSTYCZNE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

WARSZTATY HOBBYSTYCZNE - podejmij manualno-artystyczne wyzwanie i rozwijaj swoją naturę twórczą na zajęciach artystycznych w Pracowni RA w Poznaniu. To wspaniała okazja by poszerzyć swoje artystyczne horyzonty!


KURS RYSUNKU I MALARSTWA od RysunekArchitektura thumbnail
07-cze-2014

KURS RYSUNKU I MALARSTWA

KURS RYSUNKU I MALARSTWA przygotowujący do egzaminów wstępnych na studia artystyczne!


2-LETNI KURS RYSUNKU od RysunekArchitektura thumbnail
19-lip-2012

2-LETNI KURS RYSUNKU

2-LETNI KURS RYSUNKU to najdłuższy kurs rysunku w naszej szkole, doskonale przygotowujący do egzaminów z rysunku! Bądź naprawdę dobrze przygotowany do swojego egzaminu!


ROCZNY KURS RYSUNKU od RysunekArchitektura thumbnail
19-lip-2012

ROCZNY KURS RYSUNKU

ROCZNY KURS RYSUNKU - to najchętniej wybierany kurs rysunku w naszej szkole! Wielokrotnie sprawdzony, profesjonalny program nauki rysunku! Zdaj swój egzamin z rysunku razem z nami!