WARSZTATY HOBBYSTYCZNE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Przez: RysunekArchitektura  23-lip-2015
Słowa kluczowe: Warsztaty Artystyczne, zajęcia plastyczne, Zajęcia Artystyczne

WARSZTATY HOBBYSTYCZNE - PRACOWNIA RYSUNEKARCHITEKTURA POZNAŃ Warsztaty Hobbystyczne - hobbystyczne warsztaty artystyczne przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Pracowni RA. Zajęcia prowadzone w trybie regularnym w ciągu roku oraz wakacyjnym jako sezonowe warsztaty hobbystyczne. - dwugodzinne zajęcia raz w tygodniu w godzinach popołudniowych: + 2 godzinny aktywny relaks i pobudzenie wyobraźni twórczej + profesjonalnie wyposażona Pracownia w centrum Poznania przy ul. Półwiejskiej 23/3 + małe, 4 do 8 osobowe grupy + zajęcia prowadzone przez artystę plastyka z doświadczeniem pedagogicznym z podopiecznymi w różnym wieku Warsztaty Hobbystycznie w Pracowni Rysunku i Architektury RA to doskonały sposób na rozwijanie swoich artystycznych pasji w każdym wieku! Zapisy na stronie: www.rysunekarchitektura.pl lub pod numerem telefonu 602 136 330 Skontaktuj się z nami również mailowo: [email protected] i na www.facebook.com/RysunekArchitektura

Słowa kluczowe: Pracownia artystyczna, Szkoła Artystyczna, Warsztaty Artystyczne, Warsztaty Hobbystyczne, Zajęcia Artystyczne, zajęcia manualne, zajęcia plastyczne,

Inne produkty i usługi od RysunekArchitektura

ZIMOWY KURS RYSUNKU od RysunekArchitektura thumbnail
04-sty-2016

ZIMOWY KURS RYSUNKU

Zimowy Kurs Rysunku to wspaniały sposób na aktywne spędzenie zimowych dni oraz doskonały moment na rozpoczęcie przygotowań do egzaminu z rysunku na studia!


KURS BUDOWY MAKIET od RysunekArchitektura thumbnail
24-lis-2015

KURS BUDOWY MAKIET

Kurs Budowy Makiet to niepowtarzalna okazja do nauki projektowania, modelowania i tworzenia makiet jeszcze przed rozpoczęciem studiów architektury!


KURS RYSUNKU I MALARSTWA od RysunekArchitektura thumbnail
07-cze-2014

KURS RYSUNKU I MALARSTWA

KURS RYSUNKU I MALARSTWA przygotowujący do egzaminów wstępnych na studia artystyczne!


2-LETNI KURS RYSUNKU od RysunekArchitektura thumbnail
19-lip-2012

2-LETNI KURS RYSUNKU

2-LETNI KURS RYSUNKU to najdłuższy kurs rysunku w naszej szkole, doskonale przygotowujący do egzaminów z rysunku! Bądź naprawdę dobrze przygotowany do swojego egzaminu!


ROCZNY KURS RYSUNKU od RysunekArchitektura thumbnail
19-lip-2012

ROCZNY KURS RYSUNKU

ROCZNY KURS RYSUNKU - to najchętniej wybierany kurs rysunku w naszej szkole! Wielokrotnie sprawdzony, profesjonalny program nauki rysunku! Zdaj swój egzamin z rysunku razem z nami!