KURS RYSUNKU I MALARSTWA

KURS RYSUNKU I MALARSTWA od RysunekArchitektura

Przez: RysunekArchitektura  07-cze-2014
Słowa kluczowe: Kurs Rysunku, nauka rysunku, szkoła rysunku

KURS RYSUNKU I MALARSTWA - PRACOWNIA RYSUNEKARCHITEKTURA POZNAŃ Kurs Rysunku i Malarstwa - regularny kurs przygotowawczy przygotowujący przede wszystkim do egzaminów wstępnych na kierunki Uczelni Artystycznych! Między innymi są to: - Malarstwo, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu (ASP) i inne miasta - Architektura i wzornictwo, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu (ASP) i inne miasta - Architektura wnętrz i scenografii, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu (ASP) i inne miasta - Grafika, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu (ASP) i inne miasta - Edukacja artystyczna, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu (ASP) i inne miasta program kursu: + 4 godzinne zajęcia raz w tygodniu + czas trwania: od września 2016 roku do czerwca 2017 roku (lub dłużej) ale możesz dołączyć do grupy także w ciągu roku! + małe, 4 do 8 osobowe grupy + zajęcia prowadzone przez architekta i artystę plastyka + profesjonalnie wyposażona Pracownia przy ul. Półwiejskiej 23/3 - ŚCISŁE CENTRUM POZNANIA! + dydaktyczne materiały pomocnicze specjalnie przygotowane przez naszą Pracownię + zyskujesz aż 40% zniżkę na wszystkie kursy sezonowe w naszej Pracowni! Zapisy na stronie www.rysunekarchitektura.pl i pod numerem telefonu 602136330 Odwiedź również nasz fanpage na www.facebook.com/RysunekArchitektura lub też napisz do nas na adres mail: kontakt@rysunekarchitektura.pl

Słowa kluczowe: Kurs Rysunku, nauka rysunku, Pracownia Rysunku, szkoła rysunku, Warsztaty Rysunku

Inne produkty i usługi od RysunekArchitektura

ZIMOWY KURS RYSUNKU od RysunekArchitektura thumbnail
04-sty-2016

ZIMOWY KURS RYSUNKU

Zimowy Kurs Rysunku to wspaniały sposób na aktywne spędzenie zimowych dni oraz doskonały moment na rozpoczęcie przygotowań do egzaminu z rysunku na studia!


KURS BUDOWY MAKIET od RysunekArchitektura thumbnail
24-lis-2015

KURS BUDOWY MAKIET

Kurs Budowy Makiet to niepowtarzalna okazja do nauki projektowania, modelowania i tworzenia makiet jeszcze przed rozpoczęciem studiów architektury!


23-lip-2015

WARSZTATY HOBBYSTYCZNE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

WARSZTATY HOBBYSTYCZNE - podejmij manualno-artystyczne wyzwanie i rozwijaj swoją naturę twórczą na zajęciach artystycznych w Pracowni RA w Poznaniu. To wspaniała okazja by poszerzyć swoje artystyczne horyzonty!


2-LETNI KURS RYSUNKU od RysunekArchitektura thumbnail
19-lip-2012

2-LETNI KURS RYSUNKU

2-LETNI KURS RYSUNKU to najdłuższy kurs rysunku w naszej szkole, doskonale przygotowujący do egzaminów z rysunku! Bądź naprawdę dobrze przygotowany do swojego egzaminu!


ROCZNY KURS RYSUNKU od RysunekArchitektura thumbnail
19-lip-2012

ROCZNY KURS RYSUNKU

ROCZNY KURS RYSUNKU - to najchętniej wybierany kurs rysunku w naszej szkole! Wielokrotnie sprawdzony, profesjonalny program nauki rysunku! Zdaj swój egzamin z rysunku razem z nami!