KURS BUDOWY MAKIET

KURS BUDOWY MAKIET od RysunekArchitektura

Przez: RysunekArchitektura  24-lis-2015
Słowa kluczowe: Pracownia Architektury, Kurs Rysunku, nauka rysunku

Kurs Budowy Makiet - nowość w Pracowni RA! Zajęcia prowadzone przez architekta, na których nauczysz się w jaki sposób, z jakich materiałów i przy pomocy jakich narzędzi budować modele przestrzenne oraz jak tworzyć grafiki . Dodatkowo w czasie Kursu Budowy Makiet poznasz zasady projektowania. Jeśli masz zamiar zdawać na studia architektury, architektury wnętrz czy wzornictwo lub po prostu chcesz nauczyć się modelowania i projektowania to Kurs Budowy Makiet jest dla Ciebie! Szczegółowe informacje na temat kursu oraz zapisy na stronie: www.rysunekarchitektura.pl pod numerem telefonu: 602 136 330 oraz mailowo: [email protected] UWAGA! Zapisując się na Kurs Budowy Makiet lub inny kurs przygotowawczy w RA minimum miesiąc przed rozpoczęciem zajęć, otrzymasz 5% zniżkę na cały okres trwania danego kursu!

Słowa kluczowe: kurs budowy makiet, Kurs Rysunku, nauka rysunku, Pracownia Architektury, Szkoła Architektury, szkoła rysunku,

Inne produkty i usługi od RysunekArchitektura

ZIMOWY KURS RYSUNKU od RysunekArchitektura thumbnail
04-sty-2016

ZIMOWY KURS RYSUNKU

Zimowy Kurs Rysunku to wspaniały sposób na aktywne spędzenie zimowych dni oraz doskonały moment na rozpoczęcie przygotowań do egzaminu z rysunku na studia!


23-lip-2015

WARSZTATY HOBBYSTYCZNE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

WARSZTATY HOBBYSTYCZNE - podejmij manualno-artystyczne wyzwanie i rozwijaj swoją naturę twórczą na zajęciach artystycznych w Pracowni RA w Poznaniu. To wspaniała okazja by poszerzyć swoje artystyczne horyzonty!


KURS RYSUNKU I MALARSTWA od RysunekArchitektura thumbnail
07-cze-2014

KURS RYSUNKU I MALARSTWA

KURS RYSUNKU I MALARSTWA przygotowujący do egzaminów wstępnych na studia artystyczne!


2-LETNI KURS RYSUNKU od RysunekArchitektura thumbnail
19-lip-2012

2-LETNI KURS RYSUNKU

2-LETNI KURS RYSUNKU to najdłuższy kurs rysunku w naszej szkole, doskonale przygotowujący do egzaminów z rysunku! Bądź naprawdę dobrze przygotowany do swojego egzaminu!


ROCZNY KURS RYSUNKU od RysunekArchitektura thumbnail
19-lip-2012

ROCZNY KURS RYSUNKU

ROCZNY KURS RYSUNKU - to najchętniej wybierany kurs rysunku w naszej szkole! Wielokrotnie sprawdzony, profesjonalny program nauki rysunku! Zdaj swój egzamin z rysunku razem z nami!