Kuta Autoserwis

Wydrukować

Is Kuta Autoserwis incorrect or missing key business information? Update your Hotfrog listing today.

Dane teleadresowe Are these details correct?

Adres: Karpacka 10 , Poznań, Wielkopolskie 60-415

Brak telemarketerów, proszę


Wyślij Biznes

O Kuta Autoserwis

Solidna obsługa, bezpieczeństwo, szybkość świadczonych prac. Jednym słowem 100-procentowa satysfakcja. Tak właśnie mogę scharakteryzować moją firmę. W branży wykonuję zlecenia już od paru lat. Najbardziej aktywnie świadczę usługi w Poznaniu i w miejscowościach leżących w okolicy tego pięknego miasta. Specjalizuję się wykonywaniem usług z dziedziny całodobowej pomocy drogowej oraz holowaniem pojazdów. To drugie wykonuję w obrębie całego kraju i UE. Mam do dyspozycji samochód o ładowności 3,5 tony z mocną wciągarką elektryczną oraz nawigacją. Dzięki temu szybko docieram do zleceniodawcy. Realizuję prace tak dla indywidualnych Klientów, jak i dla firm.

Mapa

Produkty i usługi

Kuta Autoserwis od Kuta Autoserwis thumbnail

Kuta Autoserwis

02-sty-2017

Najlepsza obsługa, bezpieczeństwo, prędkość wykonywanych usług. Jednym słowem 100-procentowa satysfakcja. Tak właśnie mogę opisać moją firmę.Czy Kuta Autoserwis w Karpacka 10, Poznań Wielkopolskie 60-415 Twoja firma? Zgłoś swój profil i tiltrække więcej potencjalnych klientów, dodając więcej treści, zdjęć i innych danych biznesowych.

We have more Usługi services w Poznań Wielkopolskie available on Hotfrog Poland. You can update your search for Poznań Usługi by location, keyword or service options.

Więcej firm w Poznań Wielkopolskie, 60-415, Poland

 • Biuroserwis

  PŚciegiennego 18/3 Poznań Wielkopolskie 61-128

 • W Arm

  ul Chełmońskiego 4 Poznań Wielkopolskie 60-753

 • mProject

  ul Słowackiego 13 Poznań Wielkopolskie 60-822

 • Rap Design

  Opalenicka 35/2 Poznań Wielkopolskie 60-358

[2452989]