GGW Development

Wydrukować

Is GGW Development incorrect or missing key business information? Update your Hotfrog listing today.

Dane teleadresowe Are these details correct?

Adres: Św. Wojciech 22/24 lok.2 , Poznań, Wielkopolskie 61-749

Wyślij Biznes

O GGW Development

Hawelańska to osiedle budowane przez dewelopera GGW Development, położona na Wingoradach, w niedaleko ul. Naramowickiej. Dobra lokalizacja blisko centrum Poznania i jednocześnie bliskość terenów zielonych Parku Cytadela, to największe plusy osiedla. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią bezproblemowy dojazd komunikacją tramwajową i autobusową oraz możliwość korzystania z licznych atrakcyjnie usytuowanych tras rowerowych, których nie brak na Wingoradach. Inwestycja od GGW Development wyróżnia się starannie zaplanowanymi układami mieszkań – w ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i obszerne 5-pokojowe lokale. Daje to wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne. Do każdego z lokali przylegać będzie ogródek, taras albo balkon.
Budowa osiedla przy ul. Hawelańskiej została podzielona na etapy. Pierwszy etap prac nad inwestycją zakończy się w I kwartale 2016 r. Razem zostanie oddanych 300 mieszkań w 3 budynkach. Ponadto powstaną pomieszczenia handlowe i usługowe oraz miejsca postoj

Mapa

Other services near Poznań Wielkopolskie

Czy GGW Development w Św. Wojciech 22/24 lok.2, Poznań Wielkopolskie 61-749 Twoja firma? Zgłoś swój profil i tiltrække więcej potencjalnych klientów, dodając więcej treści, zdjęć i innych danych biznesowych.

We have more Budownictwo services w Poznań Wielkopolskie available on Hotfrog Poland. You can update your search for Poznań Budownictwo by location, keyword or service options.

Więcej firm w Poznań Wielkopolskie, 61-749, Poland

 • ICG Wdrożenia SAP

  ul. Grottgera 4/2 Poznań Wielkopolskie 60-757

 • w Poznaniu

  ul Powstańców Wlkp 16 Poznań Wielkopolskie 61-895

 • Kombit

  ul Głogowska 39 Poznań Wielkopolskie 60-639

 • ANTONINEK

  ul Warszawska 367 Poznań Wielkopolskie 61-057

[505506]