Power NET+

Power NET+ od CAD Projekt K&A Sp. z o.o.

Przez: CAD Projekt K&A Sp. z o.o.  28-lut-2013
Słowa kluczowe: Kuchnie, Łazienki, Architektura Wnętrz

Power NET+ to darmowy program do przestrzennego projektowania i wizualizacji wnętrz on-line. Od samego początku cieszył się dużą popularnością, zarówno wśród indywidualnych odbiorców jak i naszych partnerów biznesowych.

NET+ 2012 to jego najnowsza, już kolejna wersja. Obsługa programu jest naprawdę łatwa i intuicyjna, co pozwala w przeciągu paru minut stworzyć realistyczny, trójwymiarowy projekt.

Program umożliwia tworzenie projektów kuchni, łazienek, salonów, sypialni oraz pomieszczeń biurowych, dowolnych kształtów i wymiarów. Wybrane widoki można następnie zapisać w postaci zdjęć na dysku komputera lub wydrukować.

Użytkownik ma dostęp do trójwymiarowych modeli mebli i innych elementów wyposażenia kuchni, pokoi, biur i łazienek, umieszczonych w bogatej bazie, która zawiera już ponad 1000 modeli. Ma także możliwość nanoszenia na podłogi i ściany płytek ceramicznych i innych materiałów.

Aplikację freeware można pobrać na www.cadprojekt.com.pl

Słowa kluczowe: Aranżacja Wnętrz, Architektura Wnętrz, Dekoracja Wnętrz, Kuchnie, Łazienki, Programy Do Projektowania, Projektowanie Kuchni, Projektowanie Łazienki, Projektowanie Program, Projektowanie Wnętrz, Projekty Wnętrz, Specjalistyczne Programy

Kontakt CAD Projekt K&A Sp. z o.o.

Email

Wydrukuj tę stronę

Udział