Numatic TTV 678 Vario

Numatic TTV 678 Vario od Haerson

Przez: Haerson  29-gru-2015
Słowa kluczowe: Czyszczenie, Urządzenia Czyszczące, Numatic

Numatic TTV 678 Vario - samojezdna maszyna do czyszczenia podłóg w halach,magazynach i galeriach handlowych. Proponujemy zakup naszego “flagowego” modelu maszyny czyszczącej do czyszczenia podłóg. Jest to urządzenie czyszczące Numatic TTV 678 Vario - samojezdny automat szorująco-zbierający z fotelem i własnym napędem przeznaczony do bieżącego czyszczenia oraz doczyszczania podłóg i posadzek przemysłowych na dużych powierzchniach. Przeznaczenie Maszyna do czyszczenia podłóg Numatic TTV 678 został przeznaczony do prac w dużych obiektach przemysłowych: - halach produkcyjnych, - halach magazynowych, - terminalach lotniskowych - terminalach spedycyjnych - galeriach handlowych - dużych szpitalach - dużych obiektach sportowych Lista referencyjna Urządzenie czyszczące Numatic TTV 678 zostało wprowadzone do sprzedaży w 2008 roku i od samego początku zdobyło dużą popularność wypierając modele konkurencyjne. Stało się tak ponieważ producent zaproponował bardzo konkurencyjną cenę za maszynę, która spełniała wszystkie wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Ta nowoczesny kombajn czyszczący do dnia dzisiejszego jest liderem sprzedaży nie tylko wśród firm sprzątających, ale również dużych firm polskich i zagranicznych. Sprzedaż i obsługa serwisowa Nasza firma jest autoryzowanym dealerem urządzeń czyszczących Numatic. W związku z tym proponujemy obsługę sprzedażową na najwyższym poziomie. Oferujemy bezpłatne pokazy tej maszyny sprzątającej w dowolnym mieście oraz szybką obsługę serwisową. Producent Numatic International to angielska producent profesjonalnych urządzeń czyszczących. Jest jednym z liderów sprzedaży wózków, odkurzaczy i maszyn do sprzątania. Przewagę konkurencyjną uzyskał dzięki oferowaniu produktów trwałych i prostych w budowie oraz relatywnie tanich do firm konkurencyjnych. Jest firmą obecną na polskim rynku od ponad 15 lat. Produkty skierowane są zarówno dla dużych firm jak i indywidualnych odbiorców. Kontakt W sprawie maszyny sprzątającej Numatic TTV 678 Vario prosimy się kontaktować z naszym doradcą technicznym, który pomoże wybrać odpowiednią wersję urządzenia oraz dodatkowe akcesoria potrzebne do skutecznej pracy. Kontakt [email protected], numer telefonu 609 133 034 Więcej materiałów informacyjnych można znaleźć na naszej stronie firmowej: - dane techniczne http://www.numatic-haerson.pl/produkt/samojezdna-maszyna-do-czyszczenia-numatic-ttv-678-300/ - film https://youtu.be/zjOhNmjHFV8 - karta katalogowa http://www.numatic-haerson.pl/wp-content/uploads/2015/06/samojezdna-maszyna-do-czyszczenia-Numatic-TTV-678-karta.pdf Nasza firma - Haerson Bartosz Wiśniewski - jest autoryzowanym dealerem urządzeń czyszczących Numatic. Więcej informacji o tym urządzeniu uzyskasz pod numerem 609 133 034. Więcej informacji o maszynach Numatic możesz uzyskać na stronie www.haerson.pl Zapewniamy dostawę, szkolenie i serwis na terenie całego kraju.

Słowa kluczowe: Czyszczenie, haerson, maszyna sprzątająca, Numatic, Urządzenia Czyszczące,

Inne produkty i usługi od Haerson

Odkurzacz piorący Numatic CTD570-2 od Haerson thumbnail
02-lut-2016

Odkurzacz piorący Numatic CTD570-2

Odkurzacz do prania wykładzin, dywanów i tapicerki Numatic CTD570-2.


Szorowarka Numatic HFM1515 od Haerson thumbnail
21-lis-2015

Szorowarka Numatic HFM1515

Uniwersalne urządzenie do czyszczenia podłóg. Zmieniając akcesoria możesz czyścić podłogi twarde, prać i szamponować dywany oraz wykładziny, froterować posadzki, szlifować podłogi drewniane oraz kamienne. Szorowarka Numatic jest przeznaczona do czyszczenia i pielęgnacji podłóg różnego typu np. płytek ceramicznych, gresu, betonu, marmuru, lastryko. Maszyna czyszcząca posiada szczotkę 45cm i uchwyt padów o szerokości 16”.


Numatic TT 4045 od Haerson thumbnail
21-lis-2015

Numatic TT 4045

Numatic TT 4045 - kablowa maszyna do czyszczenia podłóg w sklepach, salach sportowych i magazynach Najczęściej kupowany modelem maszyn czyszczących Numatic w Polsce jest maszyna do czyszczenia podłóg Numatic TT 4045. Jej popularność wynika z niskiej ceny, niezawodności oraz bardzo dobrej skuteczności czyszczenia różnego typu podłóg.