Hotel Venecia Palace

Wydrukować

Is Hotel Venecia Palace incorrect or missing key business information? Update your Hotfrog listing today.

Dane teleadresowe Are these details correct?

Adres: ul. Kasztanowa 44 , Warszawa, Mazowieckie 05-816

Wyślij Biznes

O Hotel Venecia Palace

Położony nad wodą, w otoczeniu ogrodów, o spektakularnej architekturze i komfortowym wyposażeniu jest miejscem doskonale nadającym się do tego, by zapomnieć o codzienności. Naszą specjalnością jest organizacja bali weselnych, gali studniówkowych, uroczystości komunijnych oraz konferencji. Zajmujemy się również organizacją bali sylwestrowych. Jeżeli interesuje Państwa sylwester w Warszawie, w jednym z najpopularniejszych, zarazem ekskluzywnych miejsc to zapewniamy, że trafiliście pod właściwy adres.

Mapa

Produkty i usługi

Sylwester w Hotelu Venecia Palace w Warszawie

06-lis-2012

Jeżeli interesuje Państwa sylwester w Warszawie, w jednym z najpopularniejszych, zarazem ekskluzywnych miejsc to zapewniamy, że trafiliście pod właściwy adres.Czy Hotel Venecia Palace w ul. Kasztanowa 44, Warszawa Mazowieckie 05-816 Twoja firma? Zgłoś swój profil i tiltrække więcej potencjalnych klientów, dodając więcej treści, zdjęć i innych danych biznesowych.

We have more Hotel services w Warszawa Mazowieckie available on Hotfrog Poland. You can update your search for Warszawa Hotel by location, keyword or service options.

Więcej firm w Warszawa Mazowieckie, 05-816, Poland

[474535]