Dom Weselny Ostoja

Wydrukować

Is Dom Weselny Ostoja incorrect or missing key business information? Update your Hotfrog listing today.

Dane teleadresowe Are these details correct?

Adres: Marmurowa 9 , Warszawa, Mazowieckie 03-053

Wyślij Biznes

O Dom Weselny Ostoja

Ostoja to gospodarstwo położone 20 km od centrum Warszawy. Nasz zakątek jest jednym z nielicznych miejsc w których został zachowany klimat dawnej wsi mazowieckiej. To idealne miejsce dla biesiady w stylu ludowym.

Centrum naszego gospodarstwa stanowi duży, piękny, murowany budynek w którym mieszczą się dwie sale bankietowe - jedna - 300 m, druga - 100 m.
W salach, które zostały otwarte w 2005 r. zachowany został styl i wystrój dawnej wsi mazowieckiej.

Poza stylowym budynkiem z salami bankietowymi na terenie Ostoji znajduje się stadnina koni z dwoma placami do nauki jazdy konnej,stara powozownia, piękna kamienna studnia oraz ogródek na imprezy plenerowe (np. grill). Wszystko to gwarantuje gościom biesiady możliwość przewietrzenia się i odpoczęcia od gwaru imprezy.

W najbliższym czasie planujemy również o

Mapa

Other services near Warszawa Mazowieckie

Czy Dom Weselny Ostoja w Marmurowa 9, Warszawa Mazowieckie 03-053 Twoja firma? Zgłoś swój profil i tiltrække więcej potencjalnych klientów, dodając więcej treści, zdjęć i innych danych biznesowych.

We have more Imprezy services w Warszawa Mazowieckie available on Hotfrog Poland. You can update your search for Warszawa Imprezy by location, keyword or service options.

Więcej firm w Warszawa Mazowieckie, 03-053, Poland

[286407]