Międzynarodowy transport medyczny

Międzynarodowy transport medyczny od CENTRUM SZKOLEŃ RATOWNICZYCH

Przez: CENTRUM SZKOLEŃ RATOWNICZYCH  05-sty-2016
Słowa kluczowe: Usługi Transportowe, Transport Międzynarodowy, Transport samochodowy

Międzynarodowy Transport Medyczny Dzięki naszym usługom możesz w tani i bezpieczny sposób dotrzeć do wybranej placówki medycznej lub do domu. Z nami dojedziesz na czas na wybrane zabiegi, oferujemy także dobrany skład do karetki w przypadku szczególnych wymagań pacjenta. Zagwarantujemy pewny i fachowy skład ratowników medycznych, szybki czas reakcji na zagrożenia życia czy zdrowia. Dzięki nam możesz czuć się bezpiecznie. Posiadamy flotę nowoczesnych karetek, które zostały dostosowane do długodystansowych transportów sanitarnych. Wszystkie pojazdy są klimatyzowane i posiadają zestawy multimedialne, tak aby transport był komfortowy.

Słowa kluczowe: karetki limanowa, międzynarodowy transport medyczny, międzynarodowy transport sanitarny, Przewozy Krajowe, Przewozy Międzynarodowe, Przewozy Osobowe, Transport Międzynarodowy, Transport samochodowy, Usługi Przewozowe, Usługi Transportowe,

Kontakt CENTRUM SZKOLEŃ RATOWNICZYCH

Email

Wydrukuj tę stronę

Udział

Inne produkty i usługi od CENTRUM SZKOLEŃ RATOWNICZYCH

Szkolenia  akredytowane przez AHA od CENTRUM SZKOLEŃ RATOWNICZYCH thumbnail
05-sty-2016

Szkolenia akredytowane przez AHA

Zapraszamy na szkolenia oferowane przez Nas. Więcej informacji znajduje się na Naszej stronie: www.csr24.pl


Szprzęt medyczny od CENTRUM SZKOLEŃ RATOWNICZYCH thumbnail
25-sty-2011

Szprzęt medyczny

"Współpracujemy z najlepszymi" to nasze motto, dlatego zakupiony sprzęt jest zawsze najlepszej jakości po atrakcyjnej cenie, firma BOXMET której jesteśmy przedstawicielem co roku zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia. Świadczy to o tym że produkty które Państwu proponujemy są wysokiej jakości i nie zawiodą w sytuacjach w których okażą się potrzebne.


Zabezpieczenie medyczne imprez od CENTRUM SZKOLEŃ RATOWNICZYCH thumbnail
25-sty-2011

Zabezpieczenie medyczne imprez

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych.


Transport medyczny od CENTRUM SZKOLEŃ RATOWNICZYCH thumbnail
25-sty-2011

Transport medyczny

Ambulanse jakimi dysponujemy wykraczają poza standardy jakie wyznacza NFZ, wyposażone są w sprzęt audiowizualny który umila podróż oraz personel który ciągle poszerza swoją wiedzę oraz doświadczenie biorąc udział w licznych szkoleniach jako kursanci i instruktorzy, oraz biorąc udział akcjach ratowniczych w polsce i zagranicą


Pierwsza pomoc od CENTRUM SZKOLEŃ RATOWNICZYCH thumbnail
25-sty-2011

Pierwsza pomoc

Po przeprowadzeniu szkolenia uczestnik otrzymuje wiedzę i umiejętności które dają mu poczucie bezpieczeństwa w codziennym życiu. Tylko profesjonalnie przeprowadzone szkolenie gwarantuje nabycie wiedzy, która daje podstawę do prawidłowego zachowania się w sytuacji szczególnej, a praktyka ratuje życie ludzkie.