Skalisty

Wydrukować

Czy Skalisty błędne lub brakujące kluczowe informacje biznesowe? Aktualizacja profilu na HotFrog dziś.

Dane teleadresowe Are these details correct?

Adres: Strachowicka 48a , Wrocław, Dolnośląskie 54-512

Brak telemarketerów, proszę

  • Main: 504-133-554
http://skalisty.pl
Wyślij Biznes

O Skalisty

sKalisty.pl zajmuje się wytwarzaniem sztucznych skał z mieszanek polimerobetonowych i żywic, które trwałością nie odbiegają od swoich naturalnych odpowiedników. Nasze formacje skalne mogą być konstruowane wewnątrz budynków, na wolnym powietrzu oraz w zbiornikach wodnych przeznaczonych do kontaktu z wodą pitną. Oferujemy kompleksową usługę, obejmującą zakresem budowę ścian, spawanie konstrukcji, hydroizolacje, zabezpieczenie konstrukcji metalowych przed korozją, natrysk polimerobetonu oraz wiele innych usług niezbędnych do realizacji projektu.

Za pomocą technik rzeźbiarskich potrafimy wykonać realistyczną imitacje skał i drewna. Jesteśmy w stanie przygotować dokładne odlewy prawdziwych struktur skalnych lub kory drzew, które mają zostać wykorzystane w projekcie. Sposób w jaki są barwione sztuczne skały i drewno jest całkowicie odporny na promienie UV, ścieranie jak i warunki atmosferyczne.

Mapa

Produkty i usługi

Budowa sztucznych skał od Skalisty thumbnail

Budowa sztucznych skał

08-lis-2013

Super realistyczne i wytrzymałe sztuczne skały, które swoim wyglądem i fakturą nie odbiegają od oryginału. Czytaj więcejNajlepsza praca

Afrykarium - Ogród Zoologiczny we Wrocławiu od Skalisty thumbnail

Afrykarium - Ogród Zoologiczny we Wrocławiu

24-sie-2015

Nasze sztuczne skały to wierne odwzorowanie naturalnych formacji skalnych. Czytaj więcejOther services near Wrocław Dolnośląskie

Czy Skalisty w Strachowicka 48a, Wrocław Dolnośląskie 54-512 Twoja firma? Zgłoś swój profil i tiltrække więcej potencjalnych klientów, dodając więcej treści, zdjęć i innych danych biznesowych.

We have more Imitacje Kamieni services w Wrocław Dolnośląskie available on Hotfrog Poland. You can update your search for Wrocław Imitacje Kamieni by location, keyword or service options.

Więcej firm w Wrocław Dolnośląskie, 54-512, Poland

[478338]