Zabiegi ekspresowe

Zabiegi ekspresowe od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

Przez: Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny  12-cze-2016
Słowa kluczowe: Zabiegi Kosmetyczne, Pielęgnacja twarzy, Kosmetyka Profesjonalna

Piękna skóra w 30 minut! Innowacyjny trend Facial Bar powstał w USA, jako reakcja branży kosmetycznej na szybkie tempo życia i potrzebę maksymalnego wykorzystania czasu na wiele sposobów. Polega on na skróceniu samych procedur zabiegowych do 20 - 40 min, wykorzystaniu idealnie skomponowanych, naturalnych składników oraz nowoczesnych technologii, tak aby w tak krótkim czasie uzyskać maksymalny efekt. Wystarczy kilka minut, aby nawilżyć cerę, odżywić ją, pozbyć się zmęczonego wyglądu skóry, cieni pod oczami, a nawet poprawić napięcie skóry delikatnym liftem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych czy dla mam, które mogę tylko na chwilkę zostawić swoje pociechy pod opieką kogoś innego. Zabiegi ekspresowe w Facial Bar doskonale sprawdzą się w dniu uroczystości, przed ważnym spotkaniem albo nawet podczas przerwy na lunch. Koncepcja Facial Bar daje nam możliwość i zdolność łączenia pielęgnacji dłoni czy stóp z zabiegami na twarz, proponuje zabiegi szybkie, nieinwazyjne i przynoszące natychmiastowe i długotrwałe efekty. Zabiegi mogą być zakończone wykonaniem makijażu mineralnego, co pozwoli bez obaw wrócić do swoich obowiązków. Zabiegi: odwodniona skóra, wrażliwa skóra, sucha skóra, lamina lift mask - maska nawilżająco-liftująca.

Słowa kluczowe: Kosmetyka Profesjonalna, Lifting Twarzy, Pielęgnacja twarzy, Zabiegi Kosmetyczne

Kontakt Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

Email

Wydrukuj tę stronę

Udział

Inne produkty i usługi od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

Depilacja od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Depilacja

Stosujemy najlepsze woski zawierające naturalne, łagodzące składniki pielęgnujące, które pozostawiają skórę miękką, gładką, bez uczucia dyskomfortu i podrażnień zapewniając zadowolenie nawet najbardziej wymagającym klientom.


Pielęgnacja dłoni i stóp od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Pielęgnacja dłoni i stóp

Korzystając z proponowanych zabiegów mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług a przede wszystkim ich pełne bezpieczeństwo.


Pielęgnacja okolic oczu od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Pielęgnacja okolic oczu

Proponowane przez nas zabiegi pielęgnacyjne poprawiają jędrność skóry spłycając zmarszczki i bruzdy wokół oczu. Zapewniają optymalne nawilżenie i wygładzenie, rozjaśniają cienie oraz niwelują obrzęki pod oczami.


Pielęgnacja ciała od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Pielęgnacja ciała

Gwarantujemy, że każda wizyta w naszym salonie kosmetycznym zapewni relaks i wyciszenie, pozwoli doładować energię i odzyskać harmonię duszy i ciała.


Pielęgnacja twarzy od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Pielęgnacja twarzy

W odkrywaniu swojego naturalnego piękna to luksus, spokój i ciepło będą towarzyszyły Tobie od pierwszej do ostatniej minuty.