Pielęgnacja okolic oczu

Pielęgnacja okolic oczu od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

Przez: Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny  12-cze-2016
Słowa kluczowe: Zabiegi Kosmetyczne, Pielęgnacja twarzy, makijaż

Proponowane przez nas zabiegi pielęgnacyjne poprawiają jędrność skóry spłycając zmarszczki i bruzdy wokół oczu. Zapewniają optymalne nawilżenie i wygładzenie, rozjaśniają cienie oraz niwelują obrzęki pod oczami. Brwi są niezmiernie ważnym elementem kobiecej urody. Kształtem brwi oraz ich kolorem można korygować rysy twarzy. Jeżeli nie jesteś pewna jaki optymalny kształt powinny mieć Twoje brwi, jeżeli za każdym razem po wizycie w gabinecie kosmetycznym Twoje brwi wyglądają inaczej i nie jesteś zadowolona z ich kształtu, zapraszamy na profesjonalną stylizację brwi. Skóra wokół oczu wymaga szczególnej pielęgnacji. Wynika to z faktu, iż w tych okolicach jest ona cieńsza i delikatniejsza niż na innych patiach twarzy. Praktycznie nie występują w tych miejscach gruczoły łojowe, a włókna kolagenowe i elastynowe odpowiedzialne za jędrność i sprężystość występują w niewielkiej ilości. To właśnie tutaj pojawiają się pierwsze zmarszczki, skora w tych miejscach często jest przesuszona i skłonna do podrażnień. Zabiegi: zabieg nawilżający zabieg liftujący henna regulacja brwi makijaż

Słowa kluczowe: Henna, Kosmetyka Profesjonalna, makijaż, Makijaż Permanentny, Masaż Twarzy, Pielęgnacja twarzy, Regulacja Brwi, Usuwanie Zmarszczek, Zabiegi Kosmetyczne

Kontakt Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

Email

Wydrukuj tę stronę

Udział

Inne produkty i usługi od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

Zabiegi ekspresowe od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Zabiegi ekspresowe

Piękna skóra w 30 minut!


Depilacja od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Depilacja

Stosujemy najlepsze woski zawierające naturalne, łagodzące składniki pielęgnujące, które pozostawiają skórę miękką, gładką, bez uczucia dyskomfortu i podrażnień zapewniając zadowolenie nawet najbardziej wymagającym klientom.


Pielęgnacja dłoni i stóp od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Pielęgnacja dłoni i stóp

Korzystając z proponowanych zabiegów mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług a przede wszystkim ich pełne bezpieczeństwo.


Pielęgnacja ciała od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Pielęgnacja ciała

Gwarantujemy, że każda wizyta w naszym salonie kosmetycznym zapewni relaks i wyciszenie, pozwoli doładować energię i odzyskać harmonię duszy i ciała.


Pielęgnacja twarzy od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Pielęgnacja twarzy

W odkrywaniu swojego naturalnego piękna to luksus, spokój i ciepło będą towarzyszyły Tobie od pierwszej do ostatniej minuty.