Depilacja

Depilacja od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

Przez: Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny  12-cze-2016
Słowa kluczowe: Depilacja, Usuwanie Owłosienia

Jednym z elementów europejskiego kanonu piękna jest gładka skóra. Obecnie depilacja stanowi powszechny zabieg upiększający za sprawą którego możesz poczuć się atrakcyjnie i komfortowo. Usuwanie zbędnego owłosienia to jeden z wielu zabiegów przeprowadzanych w naszym salonie kosmetycznym. Stosujemy najlepsze woski zawierające naturalne, łagodzące składniki pielęgnujące, które pozostawiają skórę miękką, gładką, bez uczucia dyskomfortu i podrażnień zapewniając zadowolenie nawet najbardziej wymagającym klientom. DEPILACJA WOSKIEM Metoda znana od tysięcy lat! Depilacja nie jest wymysłem naszych czasów, choć bez wątpienia we współczesnym świecie zyskała szczególną rangę wśród zabiegów kosmetycznych. Jednak już kilka tysięcy lat przed naszą erą stosowano dość powszechnie żywicę, wosk cukrowy i pszczeli, a nawet smołę z dodatkiem wina, co można uznać za pierwowzór współczesnej depilacji woskiem. Dzisiaj wciąż depilacja woskiem jest jedną z najpopularniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Pozwala znacznie dłużej cieszyć się gładką skórą niż po użyciu domowych środków depilujących jak żele, pianki czy kremy. Miejsca takie jak nogi, ręce, plecy czy brzuch depilowane są za pomocą wosku ciekłego. Na okolice bardzo wrażliwe stosujemy wosk twardy z wyciągami łagodzącymi, który samoistnie zastyga na skórze, dzięki czemu nie powoduje podrażnień. Jest idealny do depilacji twarzy, pach i okolic bikini.

Słowa kluczowe: Depilacja, Usuwanie Owłosienia

Kontakt Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

Email

Wydrukuj tę stronę

Udział

Inne produkty i usługi od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny

Zabiegi ekspresowe od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Zabiegi ekspresowe

Piękna skóra w 30 minut!


Pielęgnacja dłoni i stóp od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Pielęgnacja dłoni i stóp

Korzystając z proponowanych zabiegów mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług a przede wszystkim ich pełne bezpieczeństwo.


Pielęgnacja okolic oczu od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Pielęgnacja okolic oczu

Proponowane przez nas zabiegi pielęgnacyjne poprawiają jędrność skóry spłycając zmarszczki i bruzdy wokół oczu. Zapewniają optymalne nawilżenie i wygładzenie, rozjaśniają cienie oraz niwelują obrzęki pod oczami.


Pielęgnacja ciała od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Pielęgnacja ciała

Gwarantujemy, że każda wizyta w naszym salonie kosmetycznym zapewni relaks i wyciszenie, pozwoli doładować energię i odzyskać harmonię duszy i ciała.


Pielęgnacja twarzy od Babskie Fanaberie Salon Kosmetyczny thumbnail
12-cze-2016

Pielęgnacja twarzy

W odkrywaniu swojego naturalnego piękna to luksus, spokój i ciepło będą towarzyszyły Tobie od pierwszej do ostatniej minuty.