Bryg

Wydrukować

Czy Bryg błędne lub brakujące kluczowe informacje biznesowe? Aktualizacja profilu na HotFrog dziś.

Dane teleadresowe Are these details correct?

Adres: ul Sandomierska 196, Kielce, 25-329
Tel: +48 602 30 10 99
http://www.bryg.pl
Wyślij Biznes

O Bryg

Chorwacja, Grecja, Karaiby- organizacja: rejsy morskie, czarter jachtów, wakacje pod żaglami. A także kursy żeglarskie zarówno praktyczne jak i teoretyczne. Nasza specjalność to czarter jachtów w Chorwacji, Grecji. Dla osób posiadających uprawnienia żeglarskie i chcących prowadzić jachty samodzielnie a nie mających doświadczenia żeglarskiego idealna będzie flotylla jachtów. Skipper płynie na jachcie flagowym zapewniając opiekę i fachową pomoc. Skipper do wynajęcia to nasza propozycja dla załóg posiadających jacht ale bez kapitana. Majówka w Chorwacji 2010, wakacje na jachcie, czartery jachtów, skipper do wynajęcia, szkolenia żeglarskie ( sternik jachtowy) wszystko to w naszej ofercie

Mapa

Czy Bryg w ul Sandomierska 196, Kielce 25-329 Twoja firma? Zgłoś swój profil i tiltrække więcej potencjalnych klientów, dodając więcej treści, zdjęć i innych danych biznesowych.

Mamy więcej Chorwacja w Kielce Usługi dostępny na href="http://www.hotfrog.pl/">. Można zaktualizować poszukiwania Kielce Chorwacja od opcji lokalizacji, słowo kluczowe lub usług.

[174223]