Linia granulacyjna

Linia granulacyjna od Bagsik Sp. z o.o.

Przez: Bagsik Sp. z o.o.  04-sie-2016
Słowa kluczowe: Recykling, Tworzywa Sztuczne, Recycling

Kompletna linia recyklingowa firmy Bagsik Sp. z o.o. przeznaczona jest do produkcji granulatu oraz re-granulatu z tworzyw sztucznych, szczególnie nastawiona na przetwórstwo PVC / PCV. Przystosowana do współpracy z wytłaczarkami jedno- i dwu-ślimakowymi. W skład linii granulacyjnej wchodzą: -Zmieniacz sit dzięki któremu końcowy produkt jest oczyszczany z zanieczyszczeń przed głowicą granulacyjną. Pozwala to na produkcję granulek o wysokiej jakości i czystości. -Głowica granulacyjna, projektowana indywidualnie pod każdego klienta, według wymagań co do wielkości granulek oraz wydajności, -Zestaw tnący na ciepło, podczas pracy pozwala na przejrzysty podgląd produkcji granulek oraz daje możliwość na odseparowanie zestawu od głowicy granulacyjnej, łatwą i szybką wymianę noża tnącego z uwzględnieniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa. -Lej transportowy z możliwością podpięcia urządzeń transportowych do Big-Bagów. -Skrzynka sterowania wyposażona we wszelkie potrzebne wyświetlacze i sterowniki. -Wózki pod zmieniacz sit i granulator* dla ułatwienia ich transportu.

Słowa kluczowe: Granulacja, kompletna linia procukcyjna, Przetwórstwo tworzyw sztucznych, Recycling, Recykling, regranulat, Tworzywa Sztuczne,

Inne produkty i usługi od Bagsik Sp. z o.o.

Zmieniacze sit od Bagsik Sp. z o.o. thumbnail
04-sie-2016

Zmieniacze sit

Zmieniacze sit firmy Bagsik Sp. z o.o. reprezentują najnowszą generację filtrów dla stałociśnieniowych procesów. Na podstawie wieloletnich doświadczeń w dziedzinie obrotowych oraz płytowych filtrów tworzywa sztucznego oferujemy niezwykle skuteczny system filtracji.