Mega - Technik PLUS

Wydrukować

Is Mega - Technik PLUS incorrect or missing key business information? Update your Hotfrog listing today.

Dane teleadresowe Are these details correct?

Adres: Legionów 243, czechowice-dziedzice, Śląskie 43-502

Brak telemarketerów, proszę


Wyślij Biznes

O Mega - Technik PLUS

Zajmujemy się mechaniką precyzyjną w ciężarówkach. Specjalizujemy się w :serwisie i legalizacji tachografów, naprawie ogrzewań postojowych webasto, serwisie klimatyzacji, montażem i sprzedażą CB radia

irma Mega-Technik PLUS W ciągu 20 lat swojego istnienia na polskim rynku, stała się firmą o ogólnopolskim zasięgu. Oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie serwisu tachografów, serwisu ogrzewań postojowych, sprzedaży CB Radio, Klimatyzacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o najwyższą jakość, precyzję i staranność w realizowaniu powierzonego zadania. Nasi pracownicy gwarantują w pełni profesjonalne i terminowe jego wykonanie. Podejmują każde wyzwanie, wierzymy, że nasze doświadczenie i pasja związana z elektroniką i mechaniką precyzyjną pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Mapa

Produkty i usługi

legalizacja tachografów od Mega - Technik PLUS thumbnail

legalizacja tachografów

20-gru-2016

od dekady standardem w samochodach ciężarowych są tachografy cyfrowe. w placówkach naszej firmy zrobimy pełen serwis tachografu, posiadamy niezbędne kompetencje


serwis webasto i klimatyzacji od Mega - Technik PLUS thumbnail

serwis webasto i klimatyzacji

20-gru-2016

Wspieramy kierowców w zimne i Ciepłe dni. Mega-Technik PLUS zapewnia truckersom komfortowe warunki pracy w każdą pogodę.Czy Mega - Technik PLUS w Legionów 243, czechowice-dziedzice Śląskie 43-502 Twoja firma? Zgłoś swój profil i tiltrække więcej potencjalnych klientów, dodając więcej treści, zdjęć i innych danych biznesowych.

We have more Serwis klimatyzacji services w czechowice-dziedzice Śląskie available on Hotfrog Poland. You can update your search for czechowice-dziedzice Serwis klimatyzacji by location, keyword or service options.

Więcej firm w czechowice-dziedzice Śląskie, 43-502, Poland

 • Hamado

  Ul Stawowa 41 Czechowice - Dziedzice Śląskie 43-502

 • Studio6

  chabrowa6 Czechowice - Dziedzice Śląskie 43-502

 • Fenixbis

  ul Kolejowa 54 Czechowice - Dziedzice Śląskie 43-502

 • I Hurtownia

  Czechowice - Dziedzice Śląskie 43-502

[2452864]